Czego
możesz się
spodziewać?

CREME
DE LA CREME BRANŻY PRODUCT DEVELOPMENT

UX Camp to 2 dzień Product Campu. Uczestniczą w nim m.in.: UX Strategists, Researchers, Designers, Product Managers, Startup Founders, Business Analysts, Product & Service Designers, Conversion Managers, Marketing Specialists z Polski i Europy. Tu każdy uczy się od każdego.

Dużej
dawki wiedzy

Na UXCamp Day planujemy ponad 50 prelekcji. W 6 salach prelegenci poprowadzą równoległe sesje w różnorodnej formule.

inspiracji
i atrakcji

W wydarzeniu biorą udział praktycy z całej Polski i Europy, tworzący na co dzień usługi i produkty, z których korzystają miliony klientów. Cały dzień upływa na podejmowaniu tematów o najnowszych trendach m.in. w: AI. Usability, UX, Research, Service Design, Design Thinking, Interaction Design. Szykujemy też kilka niespodzianek.

Różnorodności
i dużego tempa

Agenda dnia powstaje rano, kiedy wszyscy prelegenci wybiorą godzinę swojej prelekcji i wpiszą tematy na barcamp board. Przed każdą turą, w krótkim pichu prelegenci prezentują swoje tematy oraz wskazują w jakiej formie je zrealizują m.in.: prezentacje, warsztaty, dyskusje moderowane, analizy produktu, case study, prezentacja metod badawczych. Każdy prelegent ma do dyspozycji 30 min na wystąpienie i pytania od uczestników. Jedna sala jest zarezerwowana dla English speakerów. Ty decydujesz na którą z 6 prelekcji idziesz.

300
OSÓB
2 języki
polski
i angielski
100%
dobrej
energii
Untitled-5

na
uxcamp
wybierają się

Q&A

Czy można kupić kilka biletów na raz?

Sprzedaż biletów przez stronę obsługuje Evenea. Płacąc online (szybki przelew, paypal, karta kredytowa) bilety można kupić jedynie pojedynczo. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości biletów oraz płatnością przelewem tradycyjnym prosimy o kontakt na tickets@productcamp.pl. Płacąc tradycyjnym przelewem nie obowiązują zniżki Super Early Bird i Early Bird, natomiast jest możliwość uzyskania rabatu w przypadku większej ilości biletów kupowanych razem.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak. Każdy uczestnik BootCamp Day i UXCamp Day otrzymuje fakturę imienną lub firmową fakturę vat na podstawie danych, które należy uzupełnić w formularzu zakupu biletów. Faktura zostanie przesłana emailem po zaksięgowaniu przelewu na konta Evenea.
Jeśli potrzebujesz faktury pro-forma, aby zrealizować przelew tradycyjny, prosimy o kontakt na tickets@productcamp.pl.

Czy można podjąć decyzję o zmianie warsztatu już po zakupie biletu?

Niestety nie ma takiej możliwości. Bilety dostępne online na każdy warsztat podzielone są na pule promocyjne Super Early Bird, Early Bird i Regular. Każdy warsztat i każda pula sprzedaje się w innym tempie, stąd podjęliśmy decyzję o nie wymienianiu biletów na warsztat.

Jakie są zasady zwrotu biletu?

Rezygnacja z uczestnictwa w BootCamp Day lub UXCamp Day oraz zwrot biletu możliwe są do dnia 30.04.2015. O chęci zwrotu należy poinformować pisząc na tickets@productcamp.pl. W przypadku zwrotu biletu, zwrot opłaty nastąpi do 14 dni roboczych. Po ww. terminie zwrot biletów nie jest możliwy.

Czy jest możliwość przekazania biletu innej osobie?

Tak. Przekazanie biletu może nastąpić nie później niż do 20.05.2015. W przypadku chęci przekazania biletu innej osobie należy poinformować nas o tym fakcie pisząc na adres tickets@productcamp.pl. W emailu należy podać dane osoby, na którą bilet ma być przekazany.