sPECIAL
EARLY BIRD
do 8 MARCA

LUB DO
WYCZERPANIA
puli

early bird
do 29
marca

LUB DO
WYCZERPANIA
puli

REGULAR
do 28 maja

LUB DO
WYCZERPANIA
puli

bilet na warsztat obejmuje:
  • całodzienny warsztat
  • pyszny lunch
  • dyplom
  • wejściówka na sobotni UX Camp Day i UX Tequilas
  • * wystawiamy fakturę vat
bilet na ux camp obejmuje:
  • Udział w UXCamp Day
  • pyszny lunch
  • wejściówka na UX Tequilas

May 29-30 Gdynia Poland

Q&A

Czy można kupić kilka biletów na raz?

Sprzedaż biletów przez stronę obsługuje Evenea. Płacąc online (szybki przelew, paypal, karta kredytowa) bilety można kupić jedynie pojedynczo. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości biletów oraz płatnością przelewem tradycyjnym prosimy o kontakt na tickets@productcamp.pl. Płacąc tradycyjnym przelewem nie obowiązują zniżki Super Early Bird i Early Bird, natomiast jest możliwość uzyskania rabatu w przypadku większej ilości biletów kupowanych razem.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak. Każdy uczestnik BootCamp Day i UXCamp Day otrzymuje fakturę imienną lub firmową fakturę vat na podstawie danych, które należy uzupełnić w formularzu zakupu biletów. Faktura zostanie przesłana emailem po zaksięgowaniu przelewu na konta Evenea.
Jeśli potrzebujesz faktury pro-forma, aby zrealizować przelew tradycyjny, prosimy o kontakt na tickets@productcamp.pl.

Czy można podjąć decyzję o zmianie warsztatu już po zakupie biletu?

Niestety nie ma takiej możliwości. Bilety dostępne online na każdy warsztat podzielone są na pule promocyjne Super Early Bird, Early Bird i Regular. Każdy warsztat i każda pula sprzedaje się w innym tempie, stąd podjęliśmy decyzję o nie wymienianiu biletów na warsztat.

Jakie są zasady zwrotu biletu?

Rezygnacja z uczestnictwa w BootCamp Day lub UXCamp Day oraz zwrot biletu możliwe są do dnia 30.04.2015. O chęci zwrotu należy poinformować pisząc na tickets@productcamp.pl. W przypadku zwrotu biletu, zwrot opłaty nastąpi do 14 dni roboczych. Po ww. terminie zwrot biletów nie jest możliwy.

Czy jest możliwość przekazania biletu innej osobie?

Tak. Przekazanie biletu może nastąpić nie później niż do 20.05.2015. W przypadku chęci przekazania biletu innej osobie należy poinformować nas o tym fakcie pisząc na adres tickets@productcamp.pl. W emailu należy podać dane osoby, na którą bilet ma być przekazany.